Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Két méteres nyílásnál mekkora...

Két méteres nyílásnál mekkora rész kell az alátámasztásnak? Két méteren mennyit kell befalazni, hogy biztonságos legyen a közfal?

Figyelt kérdés

#bontás #közfal #Falkibontás
2023. szept. 19. 04:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mivan?
2023. szept. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Esetleg tessék...ha nem érhető a kérdés.

Falkibontásról van szó.

2023. szept. 19. 08:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Áthidaló lesz betéve, mert meglesz nyitva nagyobbra a fal és ez okán van a kérdés.
2023. szept. 19. 08:36
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ne haragudjon de ha valaki ekkora paraszt inkább ne is írjon ide...

Mi az hogy "mivan"?

Ezt hol tanulta?

2023. szept. 19. 08:37
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Talán ha érthetőbb lett volna a kérdés,nem ilyen lett volna az 1 es válasza sem.Én sem értem mit is akarsz csinálni.Kérdezni is tudni kell.
2023. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

30-30 cm legyen az áthidalónak az alátámasztása. Lehetőleg tömör tégla legyen alatta, fával semmi esetre se hézagold ki.

Nem írtád milyen áthidaló, ha ezt a fajtát használod, akkor fölé feltétlenül kell rakni 2 sor kisméretű téglát. Önmagában ez a cucc nem teherviselő!


[link]


[link]

2023. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha nem volt érhető a kérdés, akkor öntől is úgy kérdeznek vissza mivan?

Mert ne haragudjon tőlem nem.

Hanem esetleg akkor legyenszíves érthetőbben leírni. De nem vagyunk egyformák.

Köszönöm a válaszát!

Tisztelettel....

2023. szept. 19. 15:12
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem vitatkozni szerettem volna, de azt gondolom normálisan is lehet kérdezni ha én tettem fel a kérdést érthetetlenül.

Köszönöm mégegyszer a korrekt válaszát! Igen olyan áthidaló kerül be amit küldött.

2023. szept. 19. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:

30 cm túlzás, 15-15 elég 2 méteren, de a kisméretű tégla kell, anélkül nem ér semmit.

Ha nem akarsz kisméretű téglával foglalkozni, akkor vegyél elemmagas áthidalót. Élére állítva önmagában teherviselő.

2023. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lázadozni kéne, hanem normálisan, közérthetően kiírni egy nyomorult kérdést.

Segítek!

"A főfalba/válaszfalba új falnyílást szeretnénk nyitni. Az új nyílás 2 méter széles lesz. Az áthidalót milyen hosszan kell a fal fölé nyújtani, hogy megfelelően teherviselő legyen az alátámasztása?"

Igaz ez így 67 karakterrel hosszabb :'(

2023. szept. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!