Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan találjon magának egy...

Hogyan találjon magának egy vízvezetékszerelő munkát?

Figyelt kérdés
Kedvességből megígértem barátnőm apjának, aki katás vállalkozó, hogy segítek neki munkát találni, weboldalt készíteni. A Weboldal részével meg is vagyok, de mivel nem vagyok jártas a témában, általában hol szoktak efféle munkást keresni az emberek? Nem nagy beruházásokra, több milliós projektekre kell gondolni, nem szeretné ennyire nagyban csinálni
2023. szept. 24. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Lépjen be a FIDESZ-be!
2023. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy csapot, mögötte ott vannak a vízvezetékek amit javítani lehet.
2023. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Környéken érdemes hirdetni - pl. közértben, művházban, állomáson és hasonló helyeken kiragasztani (ahol engedik), ha családi ház, kiírni valami rendes táblára. Online facebook csoportokra feliratkozni és posztolni, mit vállal+telefonszám. De idő kell, akár egy év, mire egy bármilyen vállalkozás beindul és már ismerősök ajánlják ismerősöknek (ha persze jól dolgozik) és már nem kel vadászni a melót. Addig érdemes kicsit nyomottabb áron és rugalmasan elvállalni, ami épp jön, mert az hozza majd a következőt.
2023. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Jó szerelőnek nem kell reklám.
2023. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha öreg csőszerelő, az épületgépészeti boltban esetleg az ismerős eladó is ajánlhatja.

Helyi újságban hirdetni több alkalommal.

Polgármester - település honlapján.

Ismerős kocsmárost megkérni...

Helyi TV...


Mekkora a település?

2023. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ausztriában vagy Németország, de ne itthon, itt egyre kevesebb a munka és egyre több a szakmunkás.
2023. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
56%
Facebookon csinálna szerelő profilt azzal többet ér.
2023. szept. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hová valósi a barátnőd Apukája? Mert itt Debrecenben 2-3 heteket kell várni a vízszerelőre. A jó vízszerelőre még többet.
2023. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A weboldalt SEO-zni kellene. Sajnos nem elég csak megcsinálni. Ha van munkája, kérjen értékelést és azt ki lehet tenni fotóval. Érdemes akár youtube csatornát is csinálni, láttam már festőt, burkolót, aki ott mutatja hogyan dolgozik. Tele is vannak munkával.

Ha vállalkozó, akkor összeállhat pl. burkolóval, festővel és egymást ajánlhatják.

De én a joszaki-n is szoktam keresni szakembert, bár ott olyan hívok csak, akinek van legalább 3-4 jó értékelése.

FB építkezős és helyi csoportokba belépni és ott minden felmerülő kérdésre válaszolni is jó, mert látják, hogy ért hozzá és jöhet onnan is megbízás.

Kérdés, hogy most lett-e vállalkozó, eddig hol dolgozott?

2023. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!