Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fal vizesedés, Stop Pool?

Fal vizesedés, Stop Pool?

Figyelt kérdés
Fal vizesedés megszüntetésére megbízható céget tud valaki Budapesten? Stop Pool - lal van tapasztalata valakinek? Vagy másik céggel?

#vizesedés #stoppool
2023. okt. 2. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem.
2023. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Mapei -nek van fasza injektáló anyaga.De jó drága,meg házilag pepecselős 10 centinként lyukakat fúrni és injektálni!
2023. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekel engem is, ki hogyan vizszigetelt falat utólag. Az injektálásnál az egy jó kérdés, hogy hogyan terül szét az anyag a fugában. Mert ugye nem lehet belelátni a falba...
2023. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy tele az oldal ilyen kérdésekkel, de egy nem írna vissza, hogy beneveztem rá, ez még az volt.

Sajnos az én környezetemben mindenki felsült vele. Az injektálás sehol nem jött be, egyedül a fűrész módszer, de azt meg aki csinálta, lépett külföldre.

2023. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Én egyébként nem hiszek az injektálásos módszerben. Nem az anyaggal van a probléma, hanem azzal hogy nem lát senki bele a falba hogy az hogyan terül szét. Elméletileg egyenletesen. De a gyakorlatban?

Komoly kérdés nálam is, hogyan legyen az utólagos vizszigetelés, mert vizesednek a falak. Beszéltem lemezbeütéssel foglalkozó szakemberrel, helyszini szemle is volt.

Elég alaposan körbejártam a témát, és a lemezbeütésnek is vannak gyenge pontjai.

Most ott tartok, hogy keresni akarok egy jó kőművest, akivel szakaszosan kibontanánk a falat, és új modifikált bitumenes lemezt raknék be, majd visszafalaznánk. Szerintem csak ez a 100%-os megoldás. De nem tudom hogy találok -e erre egy jó kőművest, ugye ez tényleg olyan munka ami nem veszélytelen és igényli a tapasztalatot és a magas szintű szaktudást...

2023. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!