Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosható falfestèk valóban...

Mosható falfestèk valóban akkor mosható csak, ha 2 rétegben kenjük fel?

Figyelt kérdés

Polifarbe platinum, egyèbkènt.

Előre is köszi!


2023. okt. 8. 21:21
 1/8 anonim válasza:
Mi szerepel a leírásában?
2023. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erre így kifejezetten nem térnek ki benne, csak annyi van, hogy javasolt rétegszàm 1 vagy 2 réteg.

Ezt mintha olvastam volna valahol koràbban, hogy akkor lehet valóban mosni a mosható festéket, ha két rétegben visszük fel.

2023. okt. 8. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Eleve 2 réteggel szoktak kenni általában a falat.

Nekem 2 réteggel van, és tényleg mosható a fal 🙈

2023. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt a festéket is csak 1 rétegben vittük fel, mivel tökéletesen fedett így is, hát nem lemosható...
2023. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is emiatt gondolkodtam el ezen, mert 1 rétegben is fed, nekem is. Gondolod, hogy azért nem lett lemosható neked, mert nem 2 rétegben vitted fel?
2023. okt. 9. 09:47
 6/8 anonim válasza:
Én abban is érzek egy kis zavart az erőben, hogy vajon mindenki ugyanazt érti-e a "lemosható" kifejezés alatt.
2023. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èn arra gondoltam lemosható alatt, hogy 1-1 foltot, szennyeződést, enyhe mosószeres-mondjuk habfürdős-nedves ronggyal letörölni. Ez így eddig nekem be is vált, de ha jól emlékszem, azt két rétegben is festettem. Mondjuk régebbi kopásokat, vagy piszkokat, nyomokat mèg nem igazàn töröltem így le, ès ez lenne nekem majd a legfontosabb.
2023. okt. 9. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel ilyenkor a festékből is mosol le, kell a 2 réteg.
2023. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!