Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha társasházban központi...

Ha társasházban központi fűtésnél egyik fűtőtest hideg marad, és a bele vezető cső is hideg,annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Volt egy felújítás, illetve az alattam lakó és köztem lévő fűtéscsövet ki kellett cserélni, ez nyáron megtörtént.

Most hogy beindították a fűtést,az összes fűtőtest megy rendesen kivéve abban a szobában, ahol kicserélték a csövet.

A közös képviselőnek szóltam, azt mondta légteleníti a rendszert, ez megtörtént, aztán még1x légtelenítette, de továbbra sincs változás. Több mint egy hete nem történik semmi.

Mi lehet az oka, hogy hideg a CSŐ? Mert arra végtelen találatot találok,h a cső meleg a radiátor hideg, de ha a cső hideg ,és légtelenítik a rendszert ,akkor mit tudok csinálni, hogy végre menjen abban a szobában?


2023. okt. 17. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A légtelenités nem volt tökéletes .Remélem a szelepek nyítva vannak.
2023. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De vajon hányszor kell légteleníteni, hogy megoldódjon? Illetve honnan fogom tudni kizárni, hogy valami más áll a háttérben?

A szelepek nyitva vannak, mármint a radiátoron, de ha azzal lenne baj, a csőnek akkor is melegnek kéne lennie, vagy rosszul tudom?

2023. okt. 17. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próba fűtést kellett volna csinálni felújítás után.Egyből ki jött volna a hiba .Elég lett volna annyira,hogy a meleg érződőn a radiátorok végein.
2023. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most az a kérdés, hogy most mit tudok csinálni? Mi lehet a legrosszabb esetben?
2023. okt. 17. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A közös képviselőnek kell szólni,intézkedjen.
2023. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetek óta kérdezed. Nem sikerült még midnig felhívni a közösképviselőt?
2023. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!