Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha ledobjak a haz ele a...

Ha ledobjak a haz ele a kontenert akkor szolhatok ha az utcan megallo auto bele dobja a wc-t meg egyebet? Vagy csak akkor ha az en kapubejaromon belul van elhelyezve a kontener? Es mi van akkor ha lopnak belole? telkemen van,de bejon es megturkálja.

Figyelt kérdés
Volt ra pelda,hogy kertunk kontenert, az autofeljarora volt laraka az elso kertben. es be-be jottek megturkalni az emberek, foleg csaptelepeket, wc-t es kádat vittek volna el,de mindig kikiabaltam nekik. Vegul persze valaki elvitte amikor nem voltunk otthon. Azzal jottek,hogy ez csak szemet. OKE! De az en szemetem es mi van ha kesobb megis kell? Vagy odaigertem valakinek?
2023. nov. 1. 08:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az is egy opcio, csak ketszer kell cipelni.
2023. nov. 1. 14:41
 12/13 anonim ***** válasza:

10# Rápakolják. Púposra. A konténer szállító meg jön másnap és jelzi, hogy szedjem le a többletet, mert így nem viszi el.

Csak úgy működhetne, ha hozzák, pár óra alatt megpakoljuk és még aznap el is viszik a konténert, addig peddig szemmel tartjuk. De ezt meg nem vállalják.

2023. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eĺlopja a szemeted?

Tegyél feljelentést.

Ellopott tárgyak: banánhéj, almacsutka, üres papírzacskó, üres ciff flakon, stb

Értékük: 0 Ft

A nyomravezetőnek 10% jutalmat kínálsz fel.

😁😁😁

febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!