Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a véleményetek a magyarorsz...

Mi a véleményetek a magyarországon található bútorárúhazakban kapható gardróbszekrényekről? (xxxlutz, Mömax, stb.) Illetve, egy asztalos által készített szekrény miben tér el ezektől?

Figyelt kérdés

300 ezer forint összegben keresek gardróbszekrényt, de egy asztalos azt mondta 500 ezerért tud nekem csinálni egyet, amiben kompaktabb az elrendezés. Több polc, fiók, egyedi méret, kialakítás. Az árajánlat tartalmazza a szállítást, beépítést.

Megéri az asztalos mellett dönteni?



nov. 11. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kész standard méretekkel sorozat gyártásban készült termékkel nem fog tudni versenyezni egy asztalos egyedi gyártásba. Ha meg egyedi szekrény kell nincs választásod csak egyedi gyártás.
nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mekkora kell? Ami nekem kellett, 38 mély, sűrűn polcos, az a Mömaxban 50-90 000 Ft + 5000 Ft szállítás volt pár éve. Még a Zero bútorcsalád hasonló, de azt meg össze kell szereltetni.
nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még van ez a mobilszekrény, az a kis műanyag kockákból álló, talán 30 000 Ft körül van most, meg van textil szekrény, akasztós, 20 000 alatt kell legyen.

Ezeket kézben elbírod, egyedül össze is rakod.

Én arra jöttem rá, nem kell olyan komolyan venni ezt a dolgot, hogy ilyen böhöm bútorokat félmilliókért vegyen az ember, aztán csak útban van, nem férsz tőle el, arrébb tolni se tudod, ha eladod, akkor se megoldott a szállítás, stb.

nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el látatlanban?

Te tudod mennyit ér neked a plusz polc

nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az áruházit neked kell elvinni, összeszerelni és lesz belőle egy rakás sz*r. Össze-vissza állnak az ajtók, nyeklik az egész, szétesnek a fiókok.
nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az asztalos mellett döntenék, de csak akkor ha valódi szakember.


300 és 500 ezer között nem sok a különbség.


Egyébként amiket ezekben a bútoráruházakban árulnak annyi az előnye hogy könnyű és gyorsan összeszerelhetőek. De egy egyedileg elkészített bútorral ami valódi fából készül egyik sem versenyezhet. De nyilván ez az asztalostól is függ hogy mit rak össze és mennyi idő alatt.

nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!