Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tetőtér, födém szigeteléssel...

Tetőtér, födém szigeteléssel kapcsolatban kívánok kérdezni, ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Nem régen vásároltam új házat, a födémet, és majd később a komplett tetőteret leszeretném szigetelni. Saját kezűleg csinálnám, ki mit ajánlana, hogy ár/érték arányban is a maximálisat tudjam kihozni. Elég nagy házról van szó, kb 120 nm2.

nov. 26. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépésálló nikecellt raktam le, nekem kb 100 négyzetméter van. Az hogy milyen vastag lesz annak csak a pénz szab határt, a födémnél nagy a hőveszteség állitólag igy itt jó ha vastag.
nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vízszintesen isover domo+

Válaszfalakban, ferde falsíkra isover akuplat+


Nikecellre betont is kell rakni.

nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írta hogy be akarja építeni a tetőteret.
nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom beépíteni, az úgy marad. Nos, a pénztárca már nem túl vastag, sőt, most épp igyekszünk megszedni magunkat, pala tető van. Az üveggyapot mennyire lehet jó megoldás?
nov. 26. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, hány centiset raktál le?
nov. 26. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. 2x 10 cm. És a megfelelő fólia amit ajánlottak hozzá. Annyira nekem nem számított a pénz /Ausztriában dolgozom/, csak jó legyen, mert a födém felé elég nagy tud lenni a hő veszteség, így később sokat lehet spórolni.
nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én gyapotor terítettem. De csak a régi házrészre ott salak volt van. Az új részwn eleve van a padlas és a karton között.
nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Magyar viszonylatban én sem mondanám szarul keresek, de egy ház vásárlás nyilván nem kell mondanom mindenkit kivéreztet. Igen, úgy ahogy mondod rengeteget lehet spórolni. Sajnos idén már nem valószínű hogy lesz rá keret de jövőre még a fűtési szezon előtt mindenképpen megakarom csinálni.
nov. 27. 07:12
 9/9 anonim ***** válasza:
2 x 10 cm kőzetgyapotot tennék, kötésben. Alá párazáró fólia, fölé páraáteresztő.
nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!