Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pvc ablakkeretet elszínezte...

Pvc ablakkeretet elszínezte az uv sárgára milyen festéket tudok rákenni ami uv álló, pvc-re is jó és fagyálló is?

Figyelt kérdés

dec. 24. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Semilyet se nagyon szerintem, inkább öntapadós matricák-fóliák körül nézelődnék.
dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Fel kell csiszolni, alapozni!, utánna olyan festék mint amit az autókra használnak.

Vagy szólsz egy fóliásnak aki megcsinálja helyetted, mert a fólia felrakásahoz rutin kell

dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Autók műanyag elemein használt bemaró alapozó elvileg megtapad rajta, és utána jöhet valamilyen szín. De szerintem nincs olyan fehér festék ami idővel nem fakul, sárgul meg. Még az autók fényezése is is idővel változik.
dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy gyors, hirtelen folyamat. Miért éppen karácsony szenteste napján jutott ez a kérdés eszedbe?

Nálunk fa ablakkeretek vannak, melyek hol jobb, hol rosszabb állapotban vannak, festés is ráférne a falakra, ám az ingatlan szép, tiszta és rendezett. Vagyis senki nem gondolja, hogy az itt, ott már viseltes ablakkeretek miatt igénytelen, koszos lakók lakják. Mondhatni, patinás, vintage. :-) Télen, főként ünnepek idején nem ez foglalkoztat. Erre ráérek tavasszal, amikor már festhető, lakkozható, lazúrozható időjárási viszonyok vannak.

Mellesleg, a fóliázás jó megoldás lehet, de én is javaslom szakember igénybevételét.

dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!