Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy földszinti lakást, elég régóta nem lakják, a falak salétromosak, elég vizesek. Azon túl, hogy nyilván sokat kéne rákölteni mennyire lehet ezt teljesen kiküszöbölni? Például, ha kívülről ázik például egy tűzfal.

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valaki. Aki újított fel hasonló ingatlant, kérem ossza meg a tapasztalatait.

jan. 18. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne vedd meg. Ha az alagsor, pince is ilyen, akkor nyilván te nem tudod az egészet felújítani, és onnan mindig jönne a gond továbbra is.
jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyenbe nem szabad belekezdeni.
jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Meg kell csinálni. Nekem is kellett. Körbe szépen ki kellett ásni, bitumenes lemez, drain cső, szigetelés akkor már, kavicságy, és por száraz azóta.
jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
3: Háznál oké. De én a kérdésből egy lakásra gondoltam, ami egy épületben van. Nyilván a kérdező nem rendelkezik az egész épület felett.
jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne vedd!!!
jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Volt ingatlanosként írom.


MEG NE VEDD!!!

jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha kívülről ázik és azért vizesek a falak, akkor azt ki lehet küszöbölni, vakolattal. Ha alulról, azt is ki lehet, de társasháznál nem tudom mi a menete, meg ki fizeti az utólagos szigetelést
jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! Megerősítettétek a döntésem.
jan. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!