Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Albérletbe kiadott közepes...

Albérletbe kiadott közepes állapotú lakást érdemes felújítani?

Figyelt kérdés
Kapnék érte annyival több pénzt utána, hogy megtérülne a befektetésem?

jan. 24. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
16 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Fürdőszobát, WC-t gondolkodtam, hogy újra burkoltatnám.

Az ingatlan 90 nm, Budapesten van.

jan. 24. 11:52
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakást?

A környéktől függ és hogy kiknek tudod/akarod kiadni.

Ha nem tudsz utána annyival többet kérni, hogy 1-2 év alatt megtérüljön a felújítás akkor nem éri meg annyit belefektetni. Ha ezzel tudsz annyival jobb lakókat vagy több bérleti díjat elérni, akkor igen.

Pl.gyereken egyetem városban lakott bérlakásban. A tulaj egyetemistáknak szokta kiadni, nem akar rá túlzottan figyelni, külföldön dolgozik, majd akkor újítja fel ha hazajön és ő akar majd benne lakni. Másik lakást nemrég vette a tulaja, akkor fel is újította, így több a bérleti díja. Sok az egyetemista, ez is épp úgy az egyetem mellett van, vagy az egyetemisták között talál olyat aki megfizeti, vagy keres mást aki dolgozik már. Neki megérte felújítani.

Kint a lakótelepen már nem érte volna meg, az olyan messze van az egyetemtől hogy oda pont csak azért mennek lakni mert ott kevesebb a bérleti díj, de ott dolgozó emberek se fizetnének többet a lakásért.

jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

#1 Az ilyen felújítás nem olyan költséges, ez megtérül hamar.

De érdemes kedvező módot találni, nem kell felszedni a járólapot, leszedni a csempét, elég egy jó linóleum burkolat a tetejére és kifesteni, a csempét matricával felújítani vagy átfesteni. Inkább öttletes és tiszta legyen, mint drága!

jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
SOTE mellett van, 3 szobás, 90nm-es, most 240+ rezsiért van kiadva 3 dolgozó lánynak.
jan. 24. 12:43
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Minek ? Szét van málva stb . Nem , laknak benne , nekik jó .
jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy két helyen el van repedve a járólap.
jan. 24. 13:47
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz látatlanban megmondani. Szerintem csak akkor éri meg ha olyan hogy valaki csak azert nem venne ki a lalast hogy az ott meg van repedve. Ha ennel jobb az allapot akkor nem eri keg
jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ilyen állapotban van most.

jan. 24. 14:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes. Bizonyára nem fogod tudni hirtelen egy 100-assal többért kiadni, de hosszútávon azt gondolom akkor értéktartó igazán egy ingatlan, ha az jól karbantartott. Nem költenék rá sokat, de kezdenék vele valamit, hogy esztétikusabb legyen.
jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem ujitanam. Nem hozná vissza. Teljesen jo allapotban van
jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!