Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobában a vízálló...

Fürdőszobában a vízálló lamináltpadló jó megoldás?

Figyelt kérdés
jan. 29. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda ez sem való.
jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van vízálló laminált padló és nem is csúszik?

Ha van akkor jó lehet.

jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod csempével/járólappal burkolni, akkor rakj vinyl-t, abból van kimondottan fürdőszobába való rendszer padlóra, falra.

Arra figyelj, hogy a vízzárás megfelelő legyen, aztán tükörsima padlód és falad legyen, mert a vinyl alatt nem lehetnek göröngyök.

jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt tettem le. Nem tudom ki mit művel a fürdőszobájában, én a zuhanyzóból egy szőnyegre lépek ki, egyéb víz, hogy a tökömbe fordulhatna elő? Szóval a fürdőszoba nem egy medence! Megszokás szerint kiszoktuk csempézni és járólapozni, mai megszokás szerint körbe és plafonig, de úgy egyébként egyáltalán nem indokolt! Nálam csempe sincs a falon, mert ép.iparban dolgozom, hosszú évek óta a körbecsempézett fürdőszobákat nézem, okádni tudnék már tőle, főleg az aktuális trendektől, a nagy csempéktől, a fa mintás csempéktől, a sötét és a bézs burkolólapoktól stb. így én eldöntöttem, hogy ezt nem akarom. A fürdő latex festékkel lett kifestve, a mosdónál bútor van, bútor szélességében tükör van, ráengedve a bútorra. A falra pedig nem sz-rok fel, így a WC mögé sem igénylem a csempét. Zuhany pedig hátfalas zuhanykabin. Én kötöttem be az összes vizes köcöléket is, a zuhanykabint, a WC-t, stb. A WC-vel, mivel bénáztam vele egy kicsit, sikerült kétszer is eláztatni a helyiséget, feltöröltem és ennyi, nem ment tönkre a padló, nem púposodott fel (nútuknál sem!) szóval ha azonnal feltörlöd róla a vizet (állítólag 24 óráig bírja, de azért arra nem fogadnék), akkor nincs vele semmi gond... Ha vizes lábbal lépnél ki rá, abból sincs probléma! Plusz nedvesen is feltörölhető! Az meg milyen kérdés, hogy olyan van-e, ami nem csúszik? Járólap vizes láb alatt 5x előbb csúszik!
jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!