Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba kisablak helyére...

Fürdőszoba kisablak helyére milyen más megoldások lehetnek még?

Figyelt kérdés
a fürdőszobába jelenleg 3 kis ablak van. Az egyiket ki szeretnénk cserélni de gondolkodtunk azon, hogy mivel kis fény jön be, mi lenne ha más megoldással csinálnánk meg az ablak helyét. Mi az üvegtéglára gondoltunk, de félő, hogy az csak bentre való. Milyen megoldás lenne a jó az ablakon kívül szerintetek?

2022. febr. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik szomszédnak van olyan egy külső falán. Több évtizede.
2022. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért szeretnéd lecserélni, de az üvegtégla tökéletes, nekem konyhában volt (amerikai konyha, tehát szellőztetni lehetett a szobából és a bejárati ajtón).
2022. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az üvegtégla télen nagyon hideg tud lenni,Nagyon sok hőt von el,és még folyik is le a pára rajt.
2022. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekunk a nappaliban viszonylag nagy meretu, uvegteglakbol kirakott ablakok vannak, meg nyithatoak is. Nincs para, nem hidegebb, mint a tobbi “normalis” ablak a hazban es ugyan magamtol nem valasztottam volna ezt, de igy vettuk a hazat.

Egyetlen hatranya, hogy szerintem valamennyivel kevesebb feny jon be, de legalabb a kosz nem latszodik rajta :D

2022. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hová néz az ablak? Ha a szomszedra akkor homályos üveget kell tetetni a nagyobb ablakba.
2022. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dupla üvegtégla is jó megoldás, vagy nagyobb nyíló-bukó ablak, az üveg mattra tapétázva.
2022. febr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!