Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mosdo lefolyó elvezetés tippek ?

Mosdo lefolyó elvezetés tippek ?

Figyelt kérdés

Most költöztem albérletbe és azért hogy a mosógép a szenyvizhez bekötve lehessen le kellett cserélnem a mosdokagylót. Eredetileg a fürdőkádban lenne a kivezetés de egy kisebb méretű kagylóval betudtam tenni mellé a mosógépet.


Vettem egy szifon szettet ami mosogep csatlakozós azonban a műanyag végcső ugyanolyan vastag mint a szennyvíz kimenet ezért nem tudtam beledugni.


Ideiglenes megoldásként a flexibilis csövet dugtam be a lyukba, mert azt be tudtam erőszakolni.


Sajnos nem tudtam elég mélyre tenni mert ahogy engedi a mosógép a vizet le, picit csepeg a cső és a csempe tövében.


Esetleg lehet kapni vékonyabb vég kimenetet ? Vagy hogyan dughatnám le jobban ? Próbáljam szappannal bekenni?


jan. 31. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Menj be a szerelvény üzletbe, ott tanácsot is, szerelvényt is kapsz.
jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Nincs ilyen kúpos pipa a szifonon a mosógép szennyvízcső ágához? Erre könnyen rá lehet húzni a csövet, csak érdemes egy AWAB szorítóbilinccsel ráfogatni.

[link]

jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!