Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Befessem a falat először...

Befessem a falat először fehérre? Vagy hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
A falat narancsról akarom rózsaszínre festeni. Nagyon élénk narancs, szóval úgy gondoltam átmegyek rajta fehérrel mielőtt a nekiugrok a rózsaszínnel.

febr. 15. 00:53
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Nekünk a Dolux folttakaró festékét ajánlották, ez nem csak a foltokat és repedéseket tünteti el hanem az erőteljes színeket is jól fedi. Egy réteg elég volt belőle és plusz egy réteg normál diszperziós. Ha már megvannak a festékek akkor természetesen felesleges erre költeni én valószínűleg fehérrel hengerelném elsőként de külön ezért nem vennék ha amúgy nincs otthon.
febr. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két sorral akkor is eltűnik a narancs,nem kell fehérre festeni előtte.
febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem festő ajánlotta, ha nagy a szín eltérés és sokkal világosabbat akarsz, akkor érdemes 1x fehérrel lefesteni
febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elég erős barack színű falat festettem majdnem fehérre, a dulux 2 rétegben gyönyörűen lefedte, sehol nem üt át. Én mindig duluxot használok, nekünk bevált.
febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!