Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csemperagasztó kisebb területr...

Csemperagasztó kisebb területre aljzatkiegyenlítésre megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak laikus vagyok a témában és tudom, nem arra való, de csak 3-4 db 20x20-as feljött padló járólap alatti területre kellene kb 3-5 mm-es vastagságban, mert az aljzat is feljött. Csempereagasztó van otthon, az aljzatkiegyenlítő meg 25 kilós a legkisebb kiszerelés, így ha nem muszáj inkább megoldanám a csemperagasztóval. A kérdésem, hogy jó lesz erre a pici területre, ill. mivel kiegyenlítésre használnám gondolom kicsit hígabbra érdemes keverni, hogy könnyebben terüljön? Köszönöm a válaszokat!

febr. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Jó lehet.
febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, de egyáltalán minek két lépésben megoldani ezt a történetet, gondolom én ide vissza fogsz burkolni, nem? Ami feljött, azt pótolod. 3-5mm az semmi, eleve kenheted olyan vastagon a csemperagasztót, hogy egyből beülteted a járólapot is. Lényeg, hogy portalaníts (porszívó) és egy kicsit nedvesítsd elő a felületet.
febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes mondja.
febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
febr. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!