Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Aprópénzből szeretnék mozaikot...

Aprópénzből szeretnék mozaikot kirakni fürdőszobafalra. Hogyan lehetne megakadályozni, hogy a párától ne sötétedjen, foltosodjon a fém?

Figyelt kérdés

Padlónál láttam, hogy epoxival öntik le, de falon szerintem nem tudom megoldani, hogy táblásítom és egyben szerelem fel - nincs helyem meg gyakorlatom se hozzá, hogy biztosan egyenes legyen. És jobban is tetszene, ha megmaradna némileg tapogathatónak a felülete a fényes műanyag nélkül.

Van olyasmi légmentesítő bevonat, amibe bele lehetne mártani mondjuk az érméket akár ragasztgatás előtt?

Vagy nem kell, elég ha néha majd átpucolom majd az egészet mondjuk citromlével? De attól meg nem koszolódik el a fuga?



febr. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lakk.
febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jesz, a legegyszerűbb ha lefújod valami fémlakkal.


[link]

febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ez nem fog töredezni mondjuk 5 év múlva? És vajon mivel szabad takarítani? :)
febr. 24. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem törik meg,csak le kell törölni .
febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!