Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vettem egy lakást, szeretném...

Vettem egy lakást, szeretném felújítani. Mivel korlátozottak az anyagi lehetőségek ezért nem lesz kész 3-4 hónap alatt, lehet egy éven belül sem. Van miért izgulni a többi lakó hozzáállása miatt?

Figyelt kérdés
márc. 15. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én ezért untam meg a lakás felújítást, a lakók állandó nyavajgása miatt.

De ne foglalkozz velük.

Most családi házat újítok fel, ott nem pofázhatnak a lakók.

márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Tart ameddig tart.
márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Arra figyelj, hogy némi de hétvégén legyen 2-3 óra zaj meg kopogás, hanem várd össze a pénzed, szervezd meg, és havonta legyen egy hosszú munka. Arról előre írj ki tájékoztatót a házban, hogy elnézést kérsz, 2 hét múlva kb. 3-4 napon át lakásfelújítás lesz nálad.

Akkor tudják a saját életüket ehhez igazítani és nem szerveznek rá egy csendes családi ebédet vagy egy pihenő hétvégét, amit zavarna a zaj.

Neked is jobb ha nem folyamatos építkezésben élsz, hanem összeszervezed a munkákat pár napba.

márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam már egy éve tart. Sokáig semmi, majd amikor van munka, akkor intenzív. Hétvégén soha.

Amikor tudtam, hogy ott leszek, kiírtam előre, ahogy a 3-as is írta.

Ez idő alatt megismerkedtem a szomszédokkal, áthívtam, megmutattam most mi van, és mi lesz.

Hangos munkakezdés előtt átkopogtam, hogy "ahogy ki volt írva, most kezdünk, elnézést".

Ilyenkor elmondtam, hogy ha marad anyag, szívesen lejavítok ezt-azt náluk, vagy a közös helyiségekben.

Amúgy mindenki pozitívan állt hozzá, mert látták milyen pusztulat volt ott, és belátták, hogy ezzel az is rendeződik és nekik is jobb egy felújított szomszédság.

Részt veszek a közgyűléseken, a ház életében, ami szintén előnyös mindkét félnek.

márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!