Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 6m2 es hálószoba padlóját...

6m2 es hálószoba padlóját mivel érdemes burkolni?

Figyelt kérdés

1,5 szobás lakásom van, mindehol fel lett már újítva, kivéve a hálószoba.

Jelenleg kihúzható kanapé van, de szeretném majd lecserélni ágyra. Ha az meglesz, kb 2m2 felület fog maradni.

Érdemes parkettát, majd veszek rá szőnyeget, vagy komfortosabb ha telibe padlószőnyegeg teszek le?


Nagyon komfortosnak gondolom, de félek, hogy nehéz takarítani, vagy könnyen sérül, koszolódik.


A szobát csak alvásra használom.


márc. 25. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a hajópadlót szeretem.
márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

A padlószőnyeg egyszerű.

De egyszerűbb ha sima laminált padlót vagy hasonlót csinálsz és raksz rá egy 6nm-es vagy kisebb szőnyeget. Ha koszos lesz akkor elviheted a tisztítóba.

Felesleges a parketta és drága is.

márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
71%
Minden megoldás jó ide az a lényeg, hogy mennyit áldoznál rá és mi tetszene neked. A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás egy jó padlószőnyeg, nálunk padloponnal lekenték a betont mert nem volt egyenletes és erre terítettük a padlószőnyeget, 10 évig így használtuk teljes megelégedéssel. Ugyanezt a szobát most a lányom használja, neki a laminált padló tetszett plusz egy kisebb szőnyeg ágyelőtétnek, nagyon tetszetős lett de nekem a padlószőnyeggel sem volt bajom.
márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a laminált.
márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!