Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Valószínűleg azbeszt lap van...

Valószínűleg azbeszt lap van a sütő mögött mint hővédő lap. Mekkora a pánik?

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást, ahol teljes felújítást csinálunk. Ma hívott a vízvezeték szerelő, hogy valószínűleg azbeszt lap van a sütő mögött (nem is értem miért az után szólt, hogy már dolgozott vele). Mi a véleményetek? Valóban az? Mennyire veszélyes? El kell azonnal távolítani? A szerelők nevettek rajta, hogy ezen parázok, de eléggé nem tetszik a gondolat, hogy milliókat verek a ház felújításba, és akár csak egy ilyen lap is található. Ugye jól látszik furva volt. Kép :


[link]



márc. 27. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Szellőztess ki. Ha feltakarítod, vizezd be előbb a földet, utána dobd ki a rongyot. Ne porszívózd föl.
márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bocsánat a buta kérdésemért, de a képen melyik az azbeszt lap? ami a csövek felett van és fehér-maszatos színű?

Miért olyan magasra tették? A sütő álltalában a földön áll, ott pedig én csak a falat látom...

ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A sütő mögött nem fal van. Padlótól a csempéig van az a lap, amiről szó van.
ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
jaa, értem. Azt hittem az a fal
ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!