Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Olcsó klímaszerelő létezik?

Olcsó klímaszerelő létezik?

Figyelt kérdés
5 hónap alatt sikerült összespórolnom a pénzt egy használt klímára, viszont azt hallottam, hogy a szerelők többsége csak azt a klímát hajlandó beszerelni, amit ő adott el. Létezhet olyan klímás, aki esetleg hajlandó lejjebb adni az alap 70e ft-ból, ha csak egy vákumozást és egy nyomáspróbát kell csinálni? Az összes többi dolgot én megcsinálnám.

ápr. 4. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
70 ezer alatt? 250 ezer alatt szóba sem állok az ügyféllel, ha nem tetszik akkor oldja meg magának. Így is tele van a naptáram június végéig ;)
ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Most szezonon kívül vagy még jobban beleférhet. Az alapdíjból nem fognak engedni. De jobb eséllyel találsz olyat aki beteszi a használtat. Nyilván erőlködnek majd hogy ők hozmak neked de az ilyenekkel mint az egyes is ne szereltess. Egyrészt a kerdést se erti mert a klímad már megvan így ne 250 akarja felrakni. Másrészt találsz olyat is aki felrakja a tiédet. Persze mind akar klímát is hozni mert azon is van haszna. Mikor szereltettem szezonon kívül én vettem a klímát nem gagyit jót. Jóval olcsóbban mint amennyiért a klímás hozta volna. Aztan azt mondta csak azt rakja föl amit ő hoz. Na mondom akkor te nálam nem fogsz klímat szerelni. Láss csodát meggondolta magát felrakta amit vettem. Pont a szerelés díját spóroltam meg azzal hogy én szereztem be a gépet.
ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
250 beszerelésért?
ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Váumozást is csináld meg! kézipumpával, igaz annyira nem szívja ki de jó lesz, nem vicc régen láttam egy faszit aki így csinálta, persze azonnal fikázták, de mondta hogy szépen megy neki, a többi meg nem számít.

Olyannal csinálta mint a kézi manuális olajlégtelenítő.

Mi gázszerelőt akartunk hívni nem volt nagy a baj inkább csak zavaró, és a le út ide egy 20-as, ez a kiszállás, persze megúszta ő legyen 1L benzin... :D de hát csak szaki. Nyomás próba mellőzhető, sokan rá se b*sznak, ha érted az összeillesztéseket szerszámokkal akkor nem lesz rá szükség. Azt meg a szerelők nem szeretik hogy csak ezt azt kell csinálni, a többit amit neki kéne azt meg nem, persze más kérdés a 230 kiépítése sima konnektorral. Vagy vegyél egy f*sza mobilklímát, kiteszed hagy zörögjön kint, igaz kell egy kicsi mókolás rajta ami a levegőt úgy áramoltatja hogy annak jó legyen, erről meg vhol egy hazai videó van fent, a f*szi elektroműszerész vagy mi, erősítőket csinál stb.

ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz, abban úgysem lesz köszönet, mert nem véletlenül dolgozik annyiért.
ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
ápr. 5. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!