Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Klímaszerelő cég az ország...

Klímaszerelő cég az ország másik feléből?

Figyelt kérdés
A nyugati országrészben lakok. Klímát szeretnék beépíteni, de ami itt 300ezer forint, azt pesti cégek 250ezerért csinálják.

2020. szept. 3. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Pesten drágábbak mint nyugaton.

Én pesti vagyok, Győrben szereltettem klímát, és a szerelés egy huszassal olcsóbb volt mint Pesten.

A klímát én vettem, mert azon is keresnek a szerelők.

Így volt egy Gree klíma szerelése 170.000.

2020. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És a kiszállás mennyi volna az ország másik részébe? Biztosan nem ingyen.
2020. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleges későbbi problémák miatt nem szereltetnék már messze lévő céggel. Pesti cég szerelt, Pesttől 80 km-re. Általában egy hónapot kellett várnom, mire tudott jönni a szervizes, hogy sehová ne jusson a klímával, majd még egy hónapot, mire megint arra tudott jönni. A szereléssel nem volt gond, pár napot, max egy hetet vártam, de ha javítani kell a klímát, jóval több idő. Mondjuk a távoli cég jobb árakon dolgozott kiszállással együtt, mint a közeli cégek némelyike, de azért elég bosszantó, hogy van egy 200+ ezres klíma a falon és hónapok után sem jó, a szerelőket meg leshetem. Mindegy, nem ide tartozik, bonyolult történet. A következő klímámat inkább felteszem én és bukom a garanciát, eddig sem sokra mentem vele.
2020. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Vas-megyében Gree komfort X 3,5 kw-os 300000Ft. Normáális?
2020. szept. 4. 04:38
 5/22 gabesz147 ***** válasza:

Nekem Gree Komfort PLus-t3,5 Kw, raktak be 2 éve 240000 ezerért.

Pesten. Telefonon több szerelő is hasonló árat mondott.

A 240 se kevés, de legalább nincs vele gond, hűt, fűt.

A 300 ezresnek séta :-), ne kapkodd el.

2020. szept. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A comfort X nek pont most ment le az ára 160 körül hirdetik a készüléket...
2020. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Beszereléssel együtt 300. Sima fal áttörés, 3 méternél rövidebb csövezéssel, áram 1 méteren belül.
2020. szept. 4. 09:56
 8/22 bamboochatheone ***** válasza:
100%
3,5 kW Comfort X 160.000-ért? Szólj hogy merre mert szükség lenne vagy 200 db-ra.
2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
A face tele van vele.
2020. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

160-ért Comfort X? Vicc!!! De, azért vegyétek! De, azért elmondom, hogy azok innen6onnan szürke és fekete forrásból behozott klímák és Magyarországon nem regisztrált készülékek, tehát ez nem egészen hivatalos, és a magyarországi garancia nem terjed ki ezen klímákra amiket olaszból, ukrajnából, görögből meg romániából hoznak be.


A Comfort X hivatalos ára számlával a GREE Magyarországnál jelenleg 256.000 Ft. Ez Magyarországon regisztrált klíma, a hatóságnál is nyomon követett teljes mértékben kiterjed rá a szervizháttér, alkatrész ellátás, akár 10 év múlva is. Ez a garancia és a jótálás fogalma! Az, hogy egy cég akcióban ad 216.000 forintért egy Comfort gépet az más kérdés, de könyörgöm a 160 ezres nem hivatalos forrásból származó gépet ne keverjük már össze semmivel... ha csak egy hiba esetén valakinek annyira nagy kedve lenne kimászkálni görögbe garanciális ügyet intézni, egy biztos a klímaszerelő senki kedvéért nem fog kimenni. Mivel nem a GREE Magyarországnál lett megvéve a gép így onnan alkatrészt még csak pénzért sem adnak.


Nálunk a Comfort X hivatalos szerelése anyaggal és munkadíjjal 299.000 Ft. ami számlás és 3+2 év kiterjesztett magyar garancia jár hozzá.

2020. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!