Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tudnátok jobb vízvetőt/szigete...

Avada0 kérdése:

Tudnátok jobb vízvetőt/szigetelőelemet ajánlani konyhapulthoz mint az ocsmány, ormótlan, nagy, háromszög hasáb ami a bútorhoz jár?

Figyelt kérdés

Ilyen ocsmány fémes vízvető jár a bútorcsaládhoz amit rendeltünk. De nekem ez nagyon nem szimpatikus, nagy is, nem is illik oda és ocsmány is. Van erre jobb megoldás. Valami ami kisebb is és jobban oda is illik a fához?


Valaki beszélt "L alakú" vízvetőről ami nem tudom mi lenne, mert nem találtam semmi ilyesmit.



ápr. 9. 10:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
elbattyogsz a az obi-hagebau-praktikerbe, megveszed a szimpatikus elemet, az ottani dolgozok meretre is tudjäk vägni es otthon fölteszed azt... En legaläbbis igy csinälnäm. vagy kinyomnäm sziloval...
ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Én csak beírtam a keresőbe és máris egy rakat különözőt felhozott azonnal.

A fém mellett gyakoribba műanyag sínbe tett anyagában mintás záróléc (nekem ilyen van, szép de szeretném kidobni, nehezen tisztítható), ahogy rakhatsz fel sima rugalmas vízzáró csíkot vagy kicsempéztetheted fixen a falicsempével vagy egy ahhoz illő dekor csíkkal is. Csak szilikonnal legyen kihúzva, hogy ne eressze a vizet a falhoz!

ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2 Nem találtam olyat ami kompakt és jól néz ki.


"vagy kicsempéztetheted fixen a falicsempével " Ez mit jelent?


A sima vízzáró csík alatt mire gondolsz?


"A fém mellett gyakoribba műanyag sínbe tett anyagában mintás záróléc "


Ebből van kompaktabb méret is?

ápr. 10. 00:27
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 Oké de valami konkrét javaslatod is van? Mikor keresgettem csak a fürdőbe láttam keskenyebbet.



Sima szilikonozásról erősen polarizált vélemények vannak.

ápr. 10. 00:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenhez illő kéne: [link]
ápr. 10. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csak fém van. Van olyan háromszög alakú műanyag vízzáró is, amibe bepattintható ugyanolyan színű elem, mint amilyen a konyhapult, szóval ugyanaz a szín, mintázat erezet ha esetleg fa hatású. Ugyanakkor ki is lehet húzni szilikonnal azt jónapot, nálam is úgy van a nyaralóban és őszintén szólva nekem ez így jobban is tetszik, mint otthon, ahol háromszög alakú vízzáró van. Milyen polarizált vélemények vannak erről? Nézd ezen nem múlik az élet se a vagyon, elnézést, de nem értem a dolgot mit kell ezen ennyit gondolkodni... :) Ha valami gondod adódik a szilikonozással, mittomén mondjuk 10 év múlva elsárgul, koszolódik, ilyesmi, akkor még mindig odarakhatsz egy ilyen vízzárót és azzal el is takartad.
ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
1eskent ugy folytatnäm, hogy ilyen konyhabutornäl a falra vagy mozaik csempet vagy üveglapot tennek es a talälkozäst szintelen vagy szines sziloval kinyomnäm. Nagykonyhän dolgozok es nälunk van rozsdamentes, csempe meg szilo es ezek mindenfele variäcioja... :D
ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 #7 Milyen szilikont használtatok amit szépen el lehet dolgozni?


"Milyen polarizált vélemények vannak erről?"

Van aki azt mondja a szilikon remek és csak azzal csinálná, valaki szerint meg idővel besárgul vagy bepenészedik.

ápr. 12. 00:06
 9/12 A kérdező kommentje:

#6

"Van olyan háromszög alakú műanyag vízzáró is, amibe bepattintható ugyanolyan színű elem, mint amilyen a konyhapult, szóval ugyanaz a szín, mintázat erezet ha esetleg fa hatású."


Hm ilyet nem láttam még. De nem is igazán tudom honnan szereznék ugyanolyan fa mintázatú csíkot bele.

ápr. 12. 00:08
 10/12 anonim válasza:

ha a szilikon besärgul, bepeneszesedik akkor levägom es ujrahuzom. 1 nap a szäradäsa...

a szilikont a Hagebaumarktban vettem, piros feher tubusa volt 15 eve... de megkerdezed az eladot, akkor valoszinüleg fog tudni ajänlani neked valot. Ha a konyhät a Mömaxtol veszed, akkor tudnak szinben passzolo elemet adni... esetleg nezhetsz ilyet az xxxl Lutznäl is mert ugyanaz a ceg...

ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!