Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik ilyen???!!! Hozzávaló...

Létezik ilyen???!!! Hozzávaló 225-ös KORONGOT alig lehet kapni egy falcsiszoló zsiráfhoz? Vagy csak nagyon rosszul keresem? Kelleni fognak idővel (értelemszerűen) újabb falcsiszoló korongok, de mintha már most nem is lehetne kapni. Akkor minek a gép?

Figyelt kérdés

Mondjátok azt, hogy csak szimplán rosszul keresem, rossz kereső szavakkal, rossz oldalakon, vagy valami, mert akkor befürödnék egy vadi új gép vásárlásával, ha nem lehetne korongokat kapni hozzá!


Jogos a kérdés, hogy akkor minek a gép, ha nincs hozzá alkatrész?


(Egy ráadásul kopó/fogyó alkatrész - ami ÁLLANDÓAN szükséges!)



ápr. 11. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te tényleg azt képzeled hogy én ezt nem próbáltam már? Mind a guglin, mind az árukeresőn, de egyszerűen - ahogy a te például is ékesen bizonyítja - a lyukak nem a megfelelő helyeken vannak (akkor pedig - szerintem - oda az elszívás)!
ápr. 12. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:

"a lyukak nem a megfelelő helyeken vannak"

Erről a gondodról szó sem volt a kérdésedben.

ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, oké. De merészeltem feltételezni hogy aki itt, ebben a topic-ban ad tanácsot, az tudja önmagától (mivel ugye ismeri), hogy fontos a lyukak elhelyezkedése.


Ettől eltekintve bocsánatot kérek, valóban nem írtam a kérdésembe ezt a - szerintem - magától értetődő szempontot.


Azonban!


Elmentem egy helyi szerszámos boltba és mutattak egy pontosan ilyen (minden szempontnak megfelelő) korongot. Egyszerűen tökéletes! Minden rendben!

ápr. 12. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper!
ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen márka? Típus?
ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!