Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 3,15m belmagasságú lakás...

3,15m belmagasságú lakás galériázható?

Figyelt kérdés

Fekvő galériára gondoltam,de lehet hogy még annak is kicsi lenne ez a belmagasság.


Van egy 48 m2 lakásom

Nappali 25m2

Hálószoba 9m2


Egyenlőre nem szükséges a galéria,mivel egyedül élek benne.De talán később jó lenne.



máj. 1. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Facebook-on van a Tiny home nevű oldal. Nézelődj ott, rengeteg kép van fent, bár szerintem a többség csak szépen megkomponált kép, de ettől függetlenül nagyon jó ötletek vannak benne. Ha találok fotót, amit lementettem, akkor majd teszek fel neked olyat, ahol szerintem hasonló belmagassággal oldották meg a fekvőgalériát.
máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg igen de ez a magasság csak alvó hely kialakítására elég szerintem.
máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Alvónak is inkább csak akkor, ha alatta a hely kihasználható valami olyan módon, ahol nem zavaró a keletkező alacsony belmagasság. Pl szekrény, beépített szekrény, TV, kanapé, stb kerül alatta elhelyezésre.
máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Felül az ágynak és neked (ülve) kellene legalább 1,2 méter. A galéria szerkezete minimum 0,1 de inkább 0,2 méter, alatta marad 1,95-1,85m. Ez túl kevés. Galériázáshoz kellene legalább 3,5m belmagasság.
máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM
máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!