Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire terhelhető meg...

Mennyire terhelhető meg súllyal egy nagyjából 50 éves társasházi lakás?

Figyelt kérdés

A szeretnék majd felújítani egy lakást, de elég sok tárgyunk van benne. Most az a tervünk, hogy ezzel egyidőben egy másik lakásban talán meg tudjuk oldani, hogy egy szobát teljesen kiürítsünk és amennyi dolog csak belefér, azzal telerakjuk. Bútorokat máshova vinnénk, inkább ruhák, könyvek, társasjátékok, kirakók, díszek, festmények, hasonló dolgokról van szó. Szóval amit az ember bedobozol egy költözésnél/felújításnál, nálunk is bedobozolva lenne a nagy része.

Bennem ami felmerült, hogy túlterheljük a szobát, nem tudom ez mennyire reális félelem. Kb. 12-14 négyzetméteres szobáról lehet szó, normál belmagassággal. Többedik emelet és nincs baj a társasházzal (gondolok itt olyanra, hogy repedeznének a falak).


máj. 1. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod túlterhelni használati tárgyakkal
máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs több tonna ruhád és társasjátékod, főleg nem egy pontra sűrítve, így a plafonig pakolva se lesz gond, Ha 2.000 literes akváriumot raknál bele teli vízzel, akkor már jobban aggódnék.
máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, a túl nagy akvárium lenne csak gond vagy esetleg egy jakuzzi, ha nem ahhoz van méretezve a padlószerkezet.

De gondolj bele, hogy a fürdőkádban levő víz súlya se árt meg a lakásnak.

Egy pontra ne nehezedjen több tonna ez a lényeg.

máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!