Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lesz baja a gáztűzhelynek...

Lesz baja a gáztűzhelynek attól, ha ráállok?

Figyelt kérdés

(Bocs, ha hülye kérdés)


Nem tudom máshogy megközelíteni a szellőzőt.


60 kg vagyok


máj. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem.

Arra figyelj, hogy milyen a főzőlapod!

Ha üveg a felülete az nem bírja el azt ha ráállsz - indukciós vagy elektromos főzőlapoknál nem igazán jó. A gáznál meg a fém lapok nem egyenletesek, balesetveszélyes ráállni, elcsúszik vagy megbillen és leesel.

Ha van egy polclapod vagy hasonló erősebb anyagú egyenes, strapabíró valamid amit rá tudsz tenni, akkor szerintem nem gond ha ráállsz. akkor nem egy pontra nehezedsz rá, azt a főzőlapok kibírják és a gáznál a fém rács is stabilan meg tudja tartani.

Nekünk gáz van, rendszeresen rá szoktam így állni, mert másképp nem érem el a konyhaszekrény tetejét. A mienk beépített. Sajnos már rég nem vagyok 60 kg, inkább a másfélszerese.

máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rácsra álltam. Köszi!
máj. 13. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!