Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen külső szigetelő anyagot...

Milyen külső szigetelő anyagot NE vegyek a ház szigeteléséhez mert gond lehet vele a jövőben?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy festék boltban hogy a WEBER alapvakolatot nem ajánlják, mert algás zöldes színben pompázik. Ha bármilyen negatív vagy pozitív tapasztalatotok van házszigeteléssel kapcsolatban örömmel veszem a tanácsotokat!

2012. máj. 20. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy melyiket nem célszerűbb venni. De abban tudok tanácsot adni hogyha külsőleg szigeteltek akkor hungarocelt tegyetek rá, én erre esküszök nálam nagyon be vállt viszonylag olcsó könnyen fel lehet tenni még én 0 tapasztalattal is simán felraktam a falra persze a nagybátyám segítségével akinek ez a szakmája. Aztán kőporozás amit évekig kibírja és megtartja a színét is.
2012. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én anyagmárkákra lennék kíváncsi, mert millió van mindenből. Hogy mit érdemes venni és mit nem.
2012. máj. 20. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen bízd szakemberre,mert csak akkor biztos a hatása,és garancia is van rajta!
2012. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hungarocell=0 légáteresztés
2012. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!