Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a macskaszagot? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párommal megörököltük a nagymama lakrészét. Sajnos ő 10-15 macskával élt (kandúrok és nőstények vegyesen) így erős macskaszag érződik a hálóban és a konyhában. Mivel még főzött is rájuk így még annak is undorító nyoma maradt. Így abban kérnék segítséget, hogy a szagot, hogy tudnánk elfedni? Már kidobtuk a bútorokat, felmostunk de még mindig intenzív a szag. Ja de mivel felújítunk így festünk és padlót cserélünk. Reménykedve, hogy elmúlik a szag.

2012. aug. 20. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A festést akartam javasolni,de akkor az meglesz. Ezen más nem segít,addig is sok szellőztetés,úgyis jó idő van
2012. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Domestos, ecetes, citromos felmosasok, lemosasok, hiszen a falakat is atlehet torolni, a nyillaszarokat stb. a teljes felufitas utan mar a szag elfog tunni, viszont addig is ezekkel probald megszuntetni.
2012. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget. Megpróbálom mindezt megtenni :)

Már felmostam a szobát domestossal, a bent maradt polcot letakarítottam majd leprontóztam s végül a nyilászárókat s a polcokat újra lemostam alkoholos ablakmosóval. Így már sokkal jobb lett a levegő, s már csak enyhén lehet érezni. Remélem a glettelés, festés és parkettázás után elmúlik ez a kevéske is, mert nem lenne jó így aludni lent.

2012. aug. 21. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A jó alapos takarítás, teljes felújítás az általában segít. Hasonló cipőben járunk. Még nem oldottuk meg magunk sem. Reménykedünk, hogy sikerül. Ha mégsem, nemrég találtam egy ilyen lehetőséget:

[link]

2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!