Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Babzsakfotel keszitese otthon?

Babzsakfotel keszitese otthon?

Figyelt kérdés
sziasztok! Segitsegeteket szeretnem kerni abban hogy szerintetek megeri e babzsakfotelt kesziteni? Vagy inkabb vegyek? Ha tud valaki kuldeni szabasmintat es a varras menetet es az anyag szuksegletett azt megkoszonnem... Esetleg valaki aki kaposvaron keszit ilyet olcson? Koszii.

2013. máj. 21. 13:53
 1/5 steeve0404 válasza:
Nekünk muter vart babzsák fotel. Ő egy ismerőse által másolt szabásminta alapján csinálta XL méretű. Keress valakit, varrós ismerőst :)
2013. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben mindent választ megtalálsz :

[link]

Töltőanyaga szilikonozott poliészter golyó:

[link]

2013. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén szólva azt kell mondjam, nem éri meg. Párezer forintot spórolnál rajta. Kiszámoltam, mert én is szerettem volna. Nekem nem érte meg azt, hogy rohangáljak töltőanyag után, bajlódjak vele, szabdossam, varrjam.


Egyébként szeretek varrni, de inkább olyan dolgokat, amit tényleg megéri (esélyi, koktélruhák, amik 10-20.000-el vagy többel is olcsóbban kijönnek, egyedi megoldásokkal).


Szóval nekem 2-3.000 különbözet nem érte meg.


A burda katalógusban van babzsákfotel-minta, ha érdekel.

2013. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, nem éri meg. Én is akartam magam varrni, de sajnos a jó strapabíró anyag elég drága, és a hungarocell golyó beszerzése macerás, mert csak bizonyos kiszerelésben kapható.
2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat meg en is meggondolom nekem hogy jonne jonnab ki. :-)
2013. máj. 23. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!