Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tényleg olyan gáz ha egy nő...

Tényleg olyan gáz ha egy nő kicsempézi a konyhát?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy egyedül maradtam otthon,mert a párom csak hétvégén jár haza a munkája miatt és belekezdtünk egy lakásfelújításba!Aztán,hogy ne álljon sokáig a munka...fogtam magam és kicsempéztem a konyhát,elötte megnéztem egy videót hogyan is kell,és bevallom nagyon szép lett.Lekezeltem a falat aztán csemperagasztót felkentem majd sorban felraktam a csempét még a csempevágóval méretre is vágtam ahová kellett!Amikor elmondtam a páromnak teljesen ki volt akadva,hogy úr Isten minek nyúltam hozzá!De amikor meglátta a szája tátva maradt!Le is fugáztam és mintát is raktam ki a csempéből!Tényleg gyönyörű lett!Kicsit büszke is voltam hisz ÉN CSINÁLTAM!Szóval nem értem miért kell ennyire leírni valakit,hisz ő sem szakember!Ti is így álltok hozzá ha az asszony valami ilyesmit csinál?Ja hozzá teszem volt,hogy teljesen egyedül kitapétáztam az előző lakást és kifestettem sokan mondták van hozzá érzékem,tehát látta nem vagyok én béna az ilyesmihez!De mielőtt beszólt volna előtte nézte volna meg milyen lett és utána kritizált volna,nem?De utólag ő is rácsodálkozott milyen szépen megcsináltam!
2013. jún. 13. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

azért ismerjük el, hogy ha valaki először csempéz és erről látatlanba kell véleményt mondani és sem tapsolnék az örömtől :)


viszont gratulálok hozzá :)

2013. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!De akkor először nézze meg utána alkosson véleményt nem?
2013. jún. 13. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

azért,mert mi az hogy te nő léttedre egyáltalán elbirsz egy csempét és nem nyafogsz hogy a a körmöd letörik :)

Meg az amugyis férfimunka,te nem érthetsz hozzá.

Mert körmötreszelgetve kellett volna várnod A FÉRFIT,hogy megcsinálja,hogy aztán panaszkodhasson,hogy minden rá marad.


Én is megcsinálok szinte bármit,párom időnként ki is akad,hogy az férfimunka.De lecsendesitem,hogy a mosogatás se női munka,csinálja ő is,had csináljam én is amit akarok,amíg szép,ne szóljon bele.

2013. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nő létemre ytongból építettem a konyhaszekrényt (mondjuk ez egy cseppet se nehéz dolog csak nagyon pontosnak kell lenni) és lecsempéztem,járó lapoztam utána a konyhát és nagyon profi munkát sikerült végeznem (apukám burkoló így rengetegszer láttam és néha amikor otthon csinálta engedte,hogy segítsek így nem volt újdonság) amúgy a házba 2 szobát újra vakoltam és az elmúlt 4 évbe mióta itt lakunk 3szor kifestettem az egész házat és tök egyedül...eszembe nem jutna szakembert hívni és fizetni azért amit én is megtudok csinálni és olyankor hihetetlen lelkes és büszke vagyok,hogy nah igen megcsináltam :))) Persze előfordul,hogy nem tökéletes,de láttam már szakemberektől rosszabb munkát is viszont én lakok itt én csináltam és nekem tökéletes nézni a munkám gyümölcsét majd valahol kikapcsolódni hétvégén abból a pénzből amit nem fizettem ki munkadíjnak.
2013. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azon kevés nők közzé tartozol akik szívesen művelnek ilyen jellegű munkát.

Ha én lennék a párod, én is aggódtam volna a végeredmény miatt mivel először csináltad. Mindenhez kell rutin. Az pedig, hogy elsőre szépre sikeredett az jól példázza menyire fogékony vagy rá.

Én is többször kacérkodtam a gondolattal, hogy nem hívok burkolót, majd én csempézek, de eddig mindig lebeszéltem magamat, mert még rutintalan vagyok.

2013. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer amire hazaért a férjem kitapétáztam és festettem (a földtől kb. egy méter magasságig szolid tapéta, fölötte az abban szereplő színek egyike), majd átkárpitoztam a székeket. Férjemnek az volt az első amikor hazaért, hogy "Te jó ég, mit csináltál? Megbeszéltük, hogy ez a férfi feladata. A tiéd a házimunka." Persze utána nagyon megdicsérgetett, de nem azt volt az első... Nem értem én sem, hogy miért így fogják fel a dolgokat! :)
2013. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen manapság már nem nagyon van olyan,hogy férfi munka,bár nekem nem volt kitől ellesnem hogyan is kell csinálni a you tube-n néztem meg hogyan kell csinálni és követtem az utasításokat!Bár pár darab csempe eltört mire rájöttem hogyan kell használni a csempevágót!De a lényeg,hogy megcsináltam és kedvet kaptam mást is megcsinálni!És kedves uraim nem sírtam,hogy letört vagy koszos lett a körmöm alatt!Viszont rohadt izomláz lett a vállamban!este lefürödtem és megveregettem a vállam!:)Mindenesetre tényleg jó érzés amikor ránézek a kész munkámra és szép és elmondhatom,hogy ezt én csináltam,de azért jó olvasni,hogy nem csak én vagyok ilyen univerzális!Viszont soha nem is panaszkodok,hogy "na ezt is nekem kell megcsinálni" mivel én akartam!
2013. jún. 13. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Le a kalappal! Kevés nő ilyen kreatív.
2013. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!