Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül kb. egy klasszi...

Mennyibe kerül kb. egy klasszikus panel fürdőszoba és kis wc felújítása? Csempe + járólap? Ha szakemberrel csináltatom?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 15:04
 1/5 A kérdező kommentje:
2,5 + 1 m2
2013. jún. 14. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Most csinálták, 250e ft, csak wc nélkül. Ebben benne egy leértékelt zuhanykabin, kőművesmunka, ikea mosdó, ikea mosdószekrény, vizszerelő. 4 munkanap / 5 mesterember. Fél-fél nap munka.
2013. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 80 ezrembe került.

Ugye új zuhany kabint és új mosdót vásároltam az önmagában volt 60 ezer. A járólap plusz csempe az adva volt ismerősöm adta mert túl sokat rendelt, azt cseréltem el egy régebbi LCD monitorért. A zuhany kabint meg a mosdót a szomszédommal szereltük be mi ketten nem volt nagy meló, nem kért érte pénzt mert én is segítettem neki.

A villanyt magam csináltam mert a szakmám. A járólapozást meg a csempézést egy szakemberre bíztam, maszek alapon csinálta az került 20 ezerbe. A wc-vel végzett a leghamarabb 3 óra alatt megvolt vele. WC csészét nem cseréltünk mert ami van azt még az előző tulaj cserélte le 2 éve, egyedül wc tartályt kellett szereznem, de bontásból kaptam egy jót. Nálam ez volt a legolcsóbb megoldás.

2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A járólapozást érdemes szakemberre bízni, vagy meg lehet csinálni normálisan? És a csempézés? Inkább az utóbbit?
2013. jún. 14. 18:59
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van egy burkoló ismerősöm aki ezenkívül még nagyon sok mindenhez ért, sok ilyen heylen dolgozott már és jóval olcsóbban dolgozik mint szaki ha kell egy telószám irj:)
2013. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!