Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szomszédban megvettek egy...

Omjazmin kérdése:

A szomszédban megvettek egy lakást. Csontig felújítják, reméltem hogy 2 hónap fúrós őrület /panel/ kész van, de újra rázendült reggel 7-től. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Átmnéztem a szomszédba, csak a csupasz falak, mintha semmit nem csináltak volna eddig. Persze a tulaj nem lakik itt. Még. Beteg vagyok, itthon vagyok, de már a zajtól remeg az egész belsőm. Egyébként ez az 5. -ik lakás felújítás 3 hónap alatt, de ez rekord idős. És nincs megoldás. Belebetegedünk.
2013. jún. 15. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Közös képviselő vagy a polgármesteri hivatal igazgatási osztálya. Kérjetek tanácsot. Van olyan, hogy közérdekű bejelentés, azt 3 személynek kell aláírni (ill. 3 háztartásnak) a házból, akkor díjmentes az eljárás. Persze minden attól függ, mi van a helyi "csendrendeletben". Szerintem az önkormányzat honlapján megtalálod a helyi rendeletek között. Sajnos ezekben általában az van, hogy munkanapokon reggel 7-től este 10-ig dolgozhatnak.

Más: a háznak nincs közgyűlés által elfogadott házirendje? azt is nézd meg.

2013. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél egy tanyát és költözz oda. Majd biztos nem csinálják meg kedvükre az új tulajok a lakást mert neked nem tetszik. Vagy irigyled? JÓ SZOMSZÉD LESZEL. :-((
2013. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Igazad van, inkább dőljön össze a világ összes háza és lakása, minthogy felújítanák.
2013. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, azt lehet, hogy átmész és megbeszéled velük hogy ne 7-kor kezdjenek, meg biztos van valami zaj rendelet, amiben leírják hogy ettől eddig nem lehet ilyen munkákat végezni.
2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom nálatok sosem volt felújítás, mert akkor tudnád, hogy a parkettát azt vágni kell és összekalapálni, a válaszfalakat kiütni, csempét leverni, kábelhornyokat bevésni, a csőkonzolokat felfúrni, a létra lába kopog... Inkább újíttasd fel Te is, mert amit 30 éve Kádár papa megépített az mára már egy halom romhalmaz. Az, hogy kifested 10 évente, az vajmi kevés. Igények és pofonok. Itt a nyár, menj el nyaralni, mert a lakásban csak megfősz és szerintem ez a bajod.

Remélem, ha egyszer majd lesz pénzed a felújításra, akkor majd téged is cseszegetni fognak a szomszédok heteken át.

2013. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!