Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tehetnék a szomszédommal...

Mit tehetnék a szomszédommal aki reggel 4h 30. -kor elkezd begyújtáshoz fát vágni? Sajnos ikerházszerű a lakás és minden zaj áthallatszik. Részeges agresszív és állítólag 2 diplomája van! Meg sem próbálok vele tárgyalni csak olaj volna a tűzre.

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha meg sem próbálsz vele beszélni,akkor semmit nem tehetsz.

Egy próbát talán megérne.

2013. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Felajánlod neki,hogy délután segítesz neki fát vágni,hogy hajnalban ne keljen.
2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Ez gáz! Alapból h....e az ember .Tudja az, hogy más normális ember még ilyenkor alszik. Beszélni kell vele!! Majd jól megfenyegetni,ha akkor is ,nincs más fel kel jelenteni,Úgy ,hogy készítesz bizonyítékot,hang felvétel . Mert ugye 22-06 ig pihenő idő van.És ő csendháborítást követ el.Ezt kell neki elmagyarázni. .
2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"Mert ugye 22-06 ig pihenő idő van.És ő csendháborítást követ el.Ezt kell neki elmagyarázni. ."


El kéne felejteni ezt a hülyeséget, már régen megszűnt, helyette a "nyugalomhoz való jog" ,vagy valami hasonló a hivatalos neve, van 0-24-ig.

A jegyzőnél kell panaszt tenni!

2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na írtam Neki egy egy pár sort, majd jelzek!
2013. febr. 20. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én nem értem ki akar ilyenkor fát vágni? Én is, és minden ismerősöm aki fával fűt, Az ilyenkor már csak hordja be a fát. A fát akkor kell vágni, amikor hozzák, Az aprófát (gyújtóst) meg tavasz-szeptember közti időben valamikor. Egy nap alatt rengeteg gyújtóst lehet vágni, télen meg csak hordani kell.
2013. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt irate travaj februàrban hogy irtál neki pàr sort maid jelzek..most 2014 Julie's van..csak emlèkeztetlek az igèretedre amit igèrtèl hogy van on mi lett? Azota is vàgja fàt a kèt dpomàjàval vagy abba maradj a hajnalig zajongas... Köszike a leendö vàlaszokat
2014. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!