Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy szobában a pasztell...

Egy szobában a pasztell rózsaszín és a bézs (mint falszínek) összeillik? Ha igen, milyen színű szőnyeg kellene? Egyéb ötletek/tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor illenek össze ha a rózsaszín picit élénkebb vagy világosabb, tehát a két szín tónusa is elüt és nem folyik egybe. Nagy felületre (padló, plafon, nagyobb bútorok) sötétbarna illetve fehér vagy kis mennyiségben (kiegészítők) még erősebb pink, esetleg játékosabb megoldásként zöld/narancs/világoskék/lila/türkiz illik hozzá szerintem.
2013. jún. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon hasznos volt :)! Akkor kicsit élénkebb rózsaszín és bézs fal, sötétbarna szőnyeg, bútor, és kiegészítőnek meg türkiz, zöld dolgok, beválhat? Még imádom a narancssárgát is, de az már sok lenne kiegészítő színnek, nem?
2013. jún. 25. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Két meleg szín már túl sok. Olyan hatást kelt mintha elfogyott volna a festék és fehérrel kellett volna felönteni, ráadásul még a színező is elfogyott. Ha két meleg szín egy szobában, akkor annak a saját erősebb árnyalata. Elég egy meleg vagy egy hideg és mellé egy semlegesbe hajló szürke vagy bézs ahogy előtte gondoltátok olyan helyekre amit nem szükséges kiemelni, vagy az oda kerülő kép, bútor ezt megköveteli. Úgyis 2x kell kenni, az első után már érezni hol kell módosítani.
2013. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2013. jún. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!