Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen olcsó fa parkettát...

Milyen olcsó fa parkettát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kb 4x4-s a szoba, és a szőnyeget már jó lenne leváltani. Nincs sok időm az interneten böngészni olcsó, de szép parketták között, de valahogy csak találni kéne valamit. Ha van ötletetek írjatok, ha tudtok küldjetek linket. Köszi!

2013. júl. 16. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy áruházakban biztos találsz jót, (obi, Diego)

A lényeg, hogy hiába a legolcsóbb a 6 mm-es ne vedd meg, mert hamar lekopik és csúnya lesz. Legalább 8 mm-est vegyél az jó, színben meg meglátod. Menj be a Diegoba és válassz.

2013. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, magamtól valószínűleg megvettem volna a legolcsóbbat. Köszi!
2013. júl. 16. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A laminált padló olcsó , de elég ócska ( fűrészporból préselik ) , sajnos én is ilyet vettem.

Ha víz megy rá tönkremegy és a nehezebb tárgyak tologatása is nyomot hagy rajta.

Tulajdonképpen 5-10 év alatt tönkremegy , nem hosszú távú megoldás .

Bármelyik áruházban vehetsz , alája szivacs jön és még szegélyt kell venned hozzá.Érdemes a kopásállóbbat venni , az tovább tart ( talán ).

Az igazi parketta ( csaphornyos ) sokkal drágább , nehezebb lerakni , lakkozni kell , de 30-40 évig jó lesz és fel is tudod csiszolni.

Jó még a hajópadló , de az is drága.

Sajnos , ami jó minőség , az nem olcsó ...Így van ez...

2013. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!