Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festők! Hogyan/honnan ismerem...

Festők! Hogyan/honnan ismerem meg a mélyalapozót?

Figyelt kérdés

Lakásfelújításból megmaradt(kb.12 liter) "valamit" kaptam,ami "valószínű",hogy mélyalapozó.

Van-e valami,amivel biztosan megtudhatom,valóban az-e? Nem az eredeti vödörben van,és bekevert,hígított.

Egy iskolai feújításból hagyták ott a festők...otthon mielőbb felhasználnám,mert állítólag gyorsan romlik?


2013. júl. 19. 13:58
 1/4 karamba ***** válasza:
Ha már be van keverve, szagolj bele, és ha büdös, záptojás szagú akkor már dobhatod is ki. Ha nem büdös, kenj egy kicsit a falra, és ha száradás után enyhén csillogni fog, akkor feltehető hogy mély alapozó.
2013. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem...nem büdös,2~3 napos.

Délután póbáltam egy darabon...+ van itthon Kőber mélyalapozóm,kevertem(hígítottam) egy kicsit abból is.

Mindkettőt kentem egymás mellé,és nagyon hasonlóak az eredmények,jól megfogták a majd' évtizedes,poros,málló festést.


Úgy néz ki,van egy nagy vödör mélyalapozóm...hétvégére előrehozom a jövő hónapra tervezett festést.

2013. júl. 19. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Beledugod az ujjad és ha kicsit ragacsos, diszperziós szaga van és kifényesíti a körmöd, akkor mélyalapozó.
2013. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mennyibe kerül az adott méretű felületre elég, jó minőségű mélyalapozó? Mennyibe kerül az elrontott festés javítása?

Nem javaslom a szakik bizonytalan minőségű és összetételű keverékét. Láttam már egy-két érdekes esetet...

2013. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!