Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlethirdetésben központi...

Albérlethirdetésben központi fűtést írnak, radiátorok vannak. Nem ismerem ezt a fűtési formát. Milyen költségekkel kell számolnom?

Figyelt kérdés

- Drágább mint más fűtési módok?

- Lakásonként mérik a fogyasztást, vagy a társasház összes lakására elosztva?

- Tudom szabályozni? Tehát ha pl. két hétig nem vagyok otthon, le tudom kapcsolni, és esetleg kevesebbet fizetek? Vagy minden hónapban ugyanannyit?



2013. jún. 9. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Drágább mint más fűtési módok?

hát nem biztos,de lehet,

- Lakásonként mérik a fogyasztást, vagy a társasház összes lakására elosztva?

szokták így is-úgy is

- Tudom szabályozni? Tehát ha pl. két hétig nem vagyok otthon, le tudom kapcsolni, és esetleg kevesebbet fizetek? Vagy minden hónapban ugyanannyit?

ezt se lehet megválaszolni látatlanban

de ne haragudj meg érte ,nem e szőke nő vagy ,

2013. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel eddig nem ilyen lakásban laktam, honnan a francból tudnám hogy megy ez az egész? Úgy írod, mintha intelligencia kérdése lenne. Egyszerűen nincs vele tapasztalatom, ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy hülye vagyok, úgyhogy a burkolt sértéseidet tartsd meg magadnak ha lehet.
2013. jún. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!