Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vakoláshoz melyik homok a jó...

Vakoláshoz melyik homok a jó milyet hozassak kellene kb 3 köbméter?

Figyelt kérdés
folyami vagy bányahomok , és melik a jó oltot mész vagy mészhidrát, vagy mészpotló, milyen arányba keverjem a habarcsot mongyuk 4,5 lapát homok egy lapát cement meg egy lapát mész az úgy jó

2013. júl. 19. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Bánya homok,a mész mindegy .Nem lesz ott egy kőmüves aki meg mondja milyet kell keverni.Más kell a falazáshoz,a vakoláshoz ,a simitás hoz .
2013. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mágán akció lesz má pár négyzetméteren túl vagyok csak elfogyot a homok ami volt az folyami homok volt sikerult vele megcsinálni akor ,bánya homokot hozatok az jobb vakoláshoz tiszta fehér falat szeretnék.
2013. júl. 19. 23:57
 3/6 A kérdező kommentje:
arányokat ismerem ugyhogy nincs gond
2013. júl. 19. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó az arány amit írtál az 5:1:1. Mész-homok vagy cement-homok ami 1:3.
2013. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokan alyánloták hogy vegyek zsákos maltert szerintem nem éri meg mert drága és sok kellene belőle jobb amit keverek amúgy menyiért megy a homoknak a köbmétere mert ha drága akkor ugyan ott vagyok
2013. júl. 20. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
6e ft / 4m3 helybe szállítva.
2013. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!