Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne egy normál...

Mennyibe kerülne egy normál nyíló ablakból bukó ablakot is csinálni? Ha még nem csináltam ilyet, ki tud tanácsot adni, hogyan kell?

Figyelt kérdés
2 db emeleti terasz ajtót szeretnénk nyílóból bukó-nyílóra átalakítani.

2013. júl. 20. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell hozzá megfelelő vasalat, meg egy picikét faragni is kell hozzá! Na ebből a vasalat a nagyobb gond szerintem.
2013. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!

A kérdésből nem derül ki, hogy fa vagy műanyag ablakról van-e szó, és miért kell ez a funkció. Fa esetében szinte reménytelen és értelmetlen ha csak nem ujabb gyártású mert a vasalatnak speciális falcolásra van szükség hogy jól működjön, persze ha huzat miatt szeretne cseréltetni akkor sem biztos hogy jó lesz max 1 évig jobb esetben.De erről pontosabb választ kaphatsz a

www.profi-nyilászárok.net-en ott van emailjuk meg telefonszámuk /én ott csináltattam meg az ablakaim azóta semmi gondom velük!/

2013. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!