Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek miért lehetnek...

Szerintetek miért lehetnek ezek a foltok falon? Most meszeltük frissen a nappalink falait, a foltok helyét többször is, de mégsem fogja be a fehér falfesték. Képek lent. Valami ötlet, tanács?

Figyelt kérdés

1. kép: [link]


2. kép: [link]


3. kép: [link]


4. kép: [link]



#folt #meszelés #fehér falfesték
2013. júl. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem "zsíros" ott fal,és nem tapad meg a rajt semmi.

Vékony glettet rá,aztán lehet meszelni ,festeni .

2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csiszold vissza vékonyan és próbáld újra. Nem volt penészes?
2013. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy nem tapad meg a falon a festék, ekkor csiszolni,glettelni majd festeni.


Lehet, hogy penész (kialakulóban) lehet felületi penész vagy téglába behatolt penész( súlyosabb fajta).


De én arra tippelnék, hogy nem tapad meg a festék eléggé.

2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt penész a falon, de nem ezeken a területeken. Ami volt, az már kezelve lett és el lett tüntetve. Rámentünk 2 réteg falfestékkel és így maradtak meg a foltok. Tegnap este viszont megoldottam, sűrűbb masszát, festéket kevertem, és így megmaradt a falon, szépen befogta. Először attól tartottam, hogy lepattog, ha sűrű a festék, de mégis szép felületet kaptunk. Köszönöm a hozzászólásokat!
2013. júl. 25. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!