Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, hogy...

Szerintetek nagyon ciki, hogy nincs saját szobám?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki,hogy nincsen saját szobám?A nővéremmel alszom egy szobában,ő 19 én 14 éves lány vagyok.A szoba szerencsére nem kicsi,mert kb. 20 négyzetméteres,tehát elférünk,de akkor is,olyan cikinek érzem azt,hogyha jönnek a barátnőim,mert nékik saját szobájuk van.14/l

2013. júl. 24. 16:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem az de kellemetlen ha szereted a magányt
2013. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért lenne ciki? Majd lesz saját szobád ha saját pénzből veszel egy lakást.
2013. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nemm mi 3-an voltunk egy szobába..de ismerek családot ahol maga a lakás akkora mint egy szoba és ott élnek a gyerekek meg a szülök..őt mit szóljanak?
2013. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Mondom ezt úgy,hogy nekem mindig külön szobám volt,de nem látok abban semmit,ha testvérek egy szobában alszanak barátnőmék 3-man alszanak egy tágas szobában sosem érezte cikinek én meg végképp nem. Bárcsak mindenkinek ennyi problémája lenne:))
2013. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mondjuk nő/pasi ügyeket kicsit problémás így intézni :D
2013. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én mindig is a nővéremmel aludtam egy szobába ( ő 18 én 14). Sose éreztem cikinek, pedig az én barátnőimnek is saját szobájuk van. Most el fog menni egyetemre és egyátalán nem örülök hogy egyedül leszek a szobába!
2013. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Azért nincs, mert gondolom anyagilag nem engedhetik meg a szüleid. De erről nem tehetnek, és amiről nem tehetnek az nem ciki!!!
2013. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A hatmilliárd emberből tudod hánynak nincs, nem volt, vagy nem is lesz? És úgy is valahogy boldogulnak.
2013. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Szia. Én most vagyok 16 éves, és 14 évesen lett saját szobám (addig a 2 fiútesómmal voltam együtt ikrek vagyunk). Mi is pénz szűkében vagyunk, de Anyukám nagyon kreatív. A nappaliból leválasztott egy szobányi részt, és körbe rakta magas szekrényekkel. Így a szobán 2 fala szekrény, másik kettő rendes fal. A szekrény tetejére hungarocelt tett, hogy felérjen a mennyezetig, így kívülről lehet oda pakolni. Ugyangy használható, mint bármelyik szoba, egyetlen hátránya, hogy nincsen ajtó. Ezt egy hosszú függönnyel helyettesítettük. A szobát lefestettük világos lilára, és lassan berendezkedtem. Utána fel akaram dobni kicsit.
2013. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
84%

Előző vagyok. Folyatás:


Anyukám ügyesen varr, és vart az ágyamra (össze lehet csukni) ágytakarót olyan szép selyem anyagból, mint amilyen a függöny, az ajtó helyén. Gondolkodtam még kicsit, és varrtunk bordó függönyöket az ablakra. Ugyan ilyen bordó plédet tettem a székemre. Szerettem volna egy parafa táblát, de nem jutott rá a költségvetésből, ezért Nagyi segítségével hungarocelből (ismét) kivágtam egy négyzetet. Csináltam rá két lyukat, hogy fellehessen akasztani, és bevontam natúr tapétával. Nagymamám szerint minden szobába kell egy szőnyeg, ezért kaptam is egy bordó/piros szőnyeget. Néhány nappal ezelőtt újítottam fel a szobámat, már ötletekkel. Ha érdekel írj privit.

16/l

2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!