Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb mennyibe kerül egy 90...

Kb mennyibe kerül egy 90 nm-es tégla házba a központi fűtés kiépítése vidéken? ( 3 szoba, konyha, fürdő, előszoba) olyanok írjanak léci, akik mostanában csinálták és nagyjából tudják az árakat, munkadíjakat.

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 12:00
 1/3 Józsi21 ***** válasza:
A szomszédom tavaly csináltatta a paraméterek megegyeznek,csak az 80m2 750-800 körül volt a vége gázkazán,gázrendszer átépítés,gázterv engedélyek,radiátorok csövek,kémény,munkadíjak
2013. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, nekünk is kb ennyit mondtak kb 800 e-1 millió körül
2013. aug. 2. 12:33
 3/3 Józsi21 ***** válasza:

Megkérdeztem neked: a szerelők hozták a csöveket,meg a két termosztátot így anyag+ munkadíj:370eFt volt

Én sokalltam!A többit ki tudod guglizni.

Amugy előre egyezzetek meg mert előszeretettel emelnek árat közben!Nekik is menet közben löktek be egy magasabb árat!

Ha megtehetitek épületgépésszel terveztessétek meg a rendszert,sokat tudtok spórolni már az elején,de hosszútávon a fűtésen is!

2013. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!