Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen bojlert válasszak?

Milyen bojlert válasszak?

Figyelt kérdés
Mindenképp 120L körülit és elektromosat szeretnék, de innentől túl sok a választási lehetőség. Azt mondták a Hajdú a legjobb ma is. Te mit vennél magadnak, ha választanod kéne?
2013. aug. 22. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp hajdu.

A maiak is nagyon jók mert a régi technológia alapján csinálják a tartályokat, tehát tartály szempontjából nagyon jók ezek. Az elektronikája más téma mert azok már nem olyan jók főleg az újabbaknál amiknek kör alakú a lámpájuk és nem téglalap alakúak azok másfajta alkatrészeket tartalmaznak, azok nem a legjobbak de azzal sincs akkora gond. A régi fajta téglalap alakú lámpájú bojlerek elég jók, könnyű szerelni őket, jobbak, alkatrészt rogyásig kap hozzá az ember és ezt egy kis műszaki érzékkel rendelkező is hamar helyre pofozza, tehát nem kell nagy ész ezeknek a javítására. Én is az interneten néztem meg hogy kell kitakarítani meg cserélni benne a dolgokat, simán megcsináltam, havernak szóltam hogy azért ellenőrizze le, de semmi gond nem volt tökéletesen üzemel a kicsike.

Vannak még ezek a Tesy márkájúak is, állítólag azok is nagyon jók, kb olyan mint a hajdú. Horvát országban elsősorban olyanokat kapni, haverom nyaralójába is olyan lett felszerelve és nincs rá panasz, csak más az elrendezése az alkatrészeknek tehát picit nehezebb karbantartani, de azok is bírják ám.

2013. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magyarhoz biztosan kapsz mindenféle alkatrészt, és szinte mindenhol. így ez sztem a jobb választás; minőségre is elég jók.
2013. aug. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp Hajdu-t. Igaz hogy 50 ezer körül van egy 120 literes, de tartósak és lehet hozzájuk alkatrészt kapni.

Miénk már több, mint 20 éves, most újítottuk fel. Tartályon kívül szó szerint mindent kicseréltünk benn kb. 9 ezer forintból.

2013. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak HAJDU-t/vill szer/
2013. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén Hajdu.
2013. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!