Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy panelfürdőszoba teljes felújítása?

Figyelt kérdés
Én szeretném 250 ezerből kihozni mindennel együtt,segítséget kérek kinek mennyiből sikerült megvalósítani.
2013. aug. 30. 15:58
 1/8 sippara ***** válasza:
13%
Én ugyan nem értek hozzá, de szerintem senki nem fog tudni válaszolni a kérdésedre, amíg meg nem mondod, MEKKORA az a a fürdőszoba, és pontosan MIT akarsz csinálni vele. Nyilván egy öt négyzetméteres fürdő újraburkolása mosdókagylócserével kevesebből jön ki, mint egy 15 négyzetméteresé mosdó-, és kádcserével, vízvezeték szereléssel, mindennel együtt.
2013. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Pontosan annyiba mint egy kertes ház ugyanekkora méretű fürdőszobája. Ja és egyébként köszönjük a pontos infókat hogy hány négyzetméter az alja milyen magasra akarod tenni a csempét lesz kád vagy csak zuhany? Ki kell cserélni a csövezést is vagy az marad? De hogy válaszoljak is 200 ezertől 1.5 millióig.Ilyen kérdésre csak ilyen választ lehet adni.
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólásokat! :)Annyira jó hogy itt is mennyi gyökérbe akad az ember!PANEL!!!fürdőszoba(amiről aki panelbe lakik okostojások nagyjából tudja hogy mit kérdezek.3,5 négyzetméter!
2013. aug. 30. 17:14
 4/8 sippara ***** válasza:
27%
Basszus, értem én, hogy nem értesz hozzá - hiszen én sem -, de annyi józan paraszti ésszel, 90-es IQ-val is derenghetne, hogy valami adatot kéne adni ahhoz, hogy bármit mondani lehessen erre. Mintha azt kérdezted volna, mennyibe kerül egy autó mostanában. Arra is kb ilyen választ kaptál volna, százezertől százmillióig.
2013. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kicciri válasza:
50%

O te jó ég! Miért nem tudtok rendesen valaszoni? A kérdező nyilván nem szórakozásból tette fel a kérdést!

:-/

2013. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
17:07 es vagyok sipparának teljes mértékben igazat adok egyezik a véleményünk. Meg adom a pontos választ fillérre anyaggal munkadíjjal együtt ha te is válaszolsz az én kérdésemre. Mennyibe kerülne egy 1986 és 1996 között gyártott piros színű három ajtós családi autó amely bal első féltengely és egy gyújtás elosztó fedél cserére szorul.
2013. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyi, a burkolás nm ára 2500 ft. Gondolom tudsz területet számítani.

A mosdó, wc, mosógép és kád bekötése kb 50 ezer. Festés 10 ezer.


Az anyagárat hagy ne én számoljam ki, mert van csempe 2000 ft-ért is és van 12000-ért is. Van mosdókagyló 7000 ft-ért és van 120.000 -ért is.

2013. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a csempe leverése , sitt elhordása szintén egy 30-as.
2013. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!