Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne egy 60nm...

Mennyibe kerülne egy 60nm lakás felújítása (víz, gáz, áram)?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozunk hogy vennénk egy felújítandó lakást és az érdekelne hogy a felújítás összege mennyi lenne kb. mindennel együtt kivételt képezne a festés burkolás mert azt mi is meg tudjuk csinálni. Azért érdekelne hogy érdemes-e egy felújítandó lakást meg venni vagy jobban járnánk egy olyan lakással ami már fel van újítva.Egyébként az is érdekelne hogy mondjuk a ablakcsere mennyi lenne? A lényeget is elmondva egy 60nm lakás felújítása mindennel együtt kb mennyibe kerül?


Köszi


2013. szept. 12. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyílászáróhoz tudni kellene a méreteket is, nem gondolod?

A víz, fűtésszerelés sztem 700 ezerből megvan, villany egy olyan 120-140 lehet, bontásra nyugodtan számolj 150 ezret ha nem ti csináljátok. A festés anyagára olyan 70- 80 ezer, a burkolóanyag meg sztem 250 ezer.

2013. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ablak ára annyira nem lényeges mert tudok árajánlatot kérni ablakos cégtől és méret alapján megmondják. Akkor azt mondod hogy egy komplett felújítás 1.500.000-2.000.000 ft körül van?
2013. szept. 13. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
a villany 3oo alatt nem lesz meg...szerelvénycserékkel../vill szer/
2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

mi most vettünk félig felújított (ablak/ajtó csere, vízvezeték + fürdő + WC, villanyvezetékek újak), ránk már csak egy falkivétel és burkolás (1 helyiségben) faljavítás 1-2 helyen maradt. Én úgy számoltam, hogy max. 200.000Ft ból ki kell jönnie (csak anyagár, mert lényegében mi csináljuk).

De ha lett volna annyi keret, akkor teljesen felújítandót veszünk (néztünk olyat is), mert én szeretném a mi ízlésünkre csinálni a lakást.

2013. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!