Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kiégettem véletlen linóleumot...

Kiégettem véletlen linóleumot van rá megoldás csere nélkül?

Figyelt kérdés

Leejtettem rá egy forró edényt amitől teljesen befeketült pár helyen és besüppedt..


Az egész konyhába ki kell emiatt cserélni padlót ha elakarom ezt tüntetni vagy van esetleg valami más megoldás?


2013. szept. 13. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy ugyanolyan mintájú darabot. ráteszed a hibás részre és vonalzó mellett sniccerrel körbevágod úgy, hogy a régit együtt vágd az újjal. Lesz egy pont akkora foltod mint a lyuk. Felszeded régi linót, és beragasztod a foltot. Ha jól igazítottad a mintát, akkor csak egy vékony vonal jelzi csak a helyet.


Szerintem.

2013. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, vastag anyagnál ez a megoldás. Persze megeshet, hogy az utolsó oldal bevágásánál elcsúszik az egész. Ilyen esetben vagy beigazgatod mm-re pontosan, vagy veszel egy új foltot és 1 centi ráhagyással nagyobb lyukat vágsz.

Két ember keze kell hozzá ha nagyobb egy tenyérnyinél, mert nehéz átvágni egy mozdulattal egy vastagabb linót és legalább félig bevágni az alatta levőt. Lassan, de nagyon biztosan, erővel kell vágni és vigyázni, nehogy megszaladjon a penge a lefogó ujjak irányába...

2013. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!