Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hőszigetelés mennyibe kerül?

Hőszigetelés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy 55m-es 4. emeleti lakásom, ami szélső.Tehát körbe kellene szigetelni.Most kb. mennyibe kerülne ez nekem?anyag+munkadíjjal együtt.
2013. szept. 17. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Társasháznál a külső munkálatok az nem a lakóközösség döntése és hozzájárulása alapján történik?


Mégis, hogy nézne ki, ha a 4. emelt fele 10 centivel szélesebb lenne és furán más színű.


Mennyibe kerül? Sok pereskedésbe. Engedéllyel Engedéllyel 1200-1500 ft netto négyzetméterenként, anyaggal.

2013. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én is pereskedhetek :) Mivel a társasház túlsó felén lakó 4.emeleti lakónak már réges régen le van szigetelve a lakása és pontosan így néz ki 10 cm-el kilóg és más színű.Sőt jelenleg a középső lépcsőház csináltatja a szigetelést...Hát ilyen társasházban lakunk.Úgyhogy szerintem nekem is jogom van ehhez.
2013. szept. 17. 21:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként pontosan ezért szeretnék elköltözni,mert ilyen a lakóközösség...
2013. szept. 17. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez Magyarország. Ha valaki fejleszteni szeretne, mindig van 1-2 nyomorult lakó aki a szegénységére hivatkozva megvétóz minden ilyesmit és azt sem érdekli ha nyakig járkál a dzsuvában. A városképet nagyban befolyásolja ha egy ház arculata nem egységes. Biztosan téged is irritál amikor egy belvárosi ház földszinti üzletének homlokzata élénk sárga, a többi rész meg szürke... a ház meg eredetileg rózsaszín volt.


Feltehetően akik beperelnének azok szégyenükben inkább hallgatnak.

2013. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban pereskedni és nem is fogok.Csak az bosszant, hogy kb. 2 éve pontosan a középső lépcsőház miatt nem lett az egész társasház szigeteléséből semmi.
2013. szept. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!