Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nappaliba járólap vagy fapadló?

Nappaliba járólap vagy fapadló?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a fa, melegebb.
2013. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Járólap tartós, fapadló komfortos.

Ez is elgondolkodtató [link]

2013. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem járólap volt 10-évig.mindég fázott a lábam télen ,pedig 21-22fok ra fűtünk. És kicseréltem lamináltra,ami alatt van 2cm nikecel,Azóta nem fázik a lábunk,mindjárt így kellet volna kezdenem,inkább másra költöttem volna a pénzt.
2013. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.-nak!


Hidegnek azért érezzük a járólapot mert magas a hővezetése.

Ezért azonos hőmérsékleten hidegebbnek érezzük a járólapot mint a parkettát!

2013. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es Igen .Most azt írtad,hogy melyik anyagnak milyen a hővezetési tényezője.Ez egyértelmű volt számomra eddig is ,azért raktam le hőszigetelést,és olyan anyagot ami nem vezeti olyan jól a hőt.
2013. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak itt nem hőszigetelés szempontjából fontos ez a dolog. Bőrfelületéről nagyon gyorsan elvezeti a hőt ezért hidegnek érezzük holott a hőmérséklete nem az.

Például járólap alá tennék 50cm szigetelést akkor is hideg lesz az érzete.

2013. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kertkapcsolatos a nappalink, így járólap. Ha nem az lenne, akkor inkább a fát választanám.
2013. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

meg kell nézni mennyi ideig okoz kellemesen hűsitő érzést.évente mennyi az annyi?és mennyi a hideg hónap amikor kellemetlennek érzem?mondjuk én akkor ráguritanék a kőre egy szőnyeget és ciao.

de nyáron megfizethetetlen a hűsitő mivolta a tisztitás és tartósság mellett.de mindenki egyéni ízlése szerint döntsön.vannak érvek mellette-ellene.a magam részéről kőszerelmes vagyok:))

2013. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!