Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan hívják azt az ajtó...

Hogyan hívják azt az ajtó pöcköt, ami meggátolja, hogy az ajtó hátravágódjon? És hogyan lehet rögzíteni laminált parketta illetve járólap esetén?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak ajtó kitámasztóról tudok,ezt szerelik az ajtója .

Ezt lehet lehajtani járólapra ,parkettára .

2013. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lali az állat ***** válasza:
kitámasztónak vagy ütközönek hívják és a parkettán keresztül a betonba rögzíted.
2013. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ott is nagyobb lyukat kel fúrni a parkettába, hogy tudjon tágulni-mozogni!
2013. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, ilyen gumi ütköző kéne, de egyszerűbb módon nem lehet rögzíteni?
2013. aug. 15. 21:18
 5/6 A kérdező kommentje:
az ajtó, ha túlnyílik, speciálisan a mi esetünkben 95 fok, azaz nem lehet kitárni, akkor a parkettaszegélybe ütközik. Nyilván ez mindenhol így van, ezért felmerül a kérdés, hogy nincsen olyan gumi parkettaszegély direkt erre a célra, ami nem sérül? persze csak arra a kis szakaszra,
2013. aug. 15. 21:20
 6/6 anonim válasza:
Szia.Nekem is ilyen utkozo van a falamon hogy az ajto sarka ne tegyen kart a falba. Semmit nem kellett furni es tonkretenni hozza. Felgomb alaku gumi vagyis annal erosebb anyagu es az aljarol lehuzod a lapot es barhova ragaszthatod:) Szerintem Ikea,Kika szeru helyeken keresd. Vagy praktiker.Remelem segitettem:)
2013. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!